Mariusz Mąkosa

Firma SAN-GAZ dzięki ogromnemu zaangażowaniu i profesjonalizmowi personelu była wyróżniającym się zespołem podczas prowadzonych przez nas inwestycji. Z pełnym zaufaniem rekomenduję firmę SAN-GAZ jako rzetelnego partnera przy inwestycjach budowlanych.

Więcej

Szczepan Wójcik

Firma San-Gaz należycie wywiązał się z umów, zapewniając dobrą jakość realizacji powierzonych zadań. Wszystkie prace instalacyjne zostały przeprowadzone starannie, zgodnie z obowiązującymi normami technicznymi oraz sztuką budowlaną. Tym samym firma SAN-GAZ w pełni sprostała naszym oczekiwaniom.

Więcej

Paweł Krakowski

Firmę PHU San-Gaz mogę polecić jako wysoko wykwalifikowaną firmę z branży instalacyjnej z zakresu techniki grzewczej.(…) Bogate doświadczenie firmy będzie korzystne dla każdego Inwestora potrzebującego tego typu usług. Jest to firma godna polecenia.

Więcej

Marek Bal

Firma Kratki.pl rekomenduje firmę San-Gaz jako solidną, wiarygodną, w pełni przygotowaną do kompleksowego wykonania zadań z zakresu techniki grzewczej. Dużym wyróżnieniem dla firmy San-Gaz wśród firm z branży grzewczej jest doświadczenie i potencjał techniczny, wysokie zdolności organizacyjne, które gwarantują najwyższy poziom usług.

Więcej

Katarzyna Sławińska

Firma SAN-GAZ na nasze zlecenie wykonała prace instalacji centralnego ogrzewania w siedzibie naszej firmy w Radomiu. Z pełną satysfakcją polecamy SAN-GAZ jako wiarygodnego partnera wykonawczego z branży instalacyjnej. SAN-GAZ to firma instalacyjna o bardzo wysokich kompetencjach technicznych.

Więcej

Robert Strzałkowski

Pragnę Państwu polecić Firmę SAN-GAZ która była wykonawcą realizowanej przez moją firmę inwestycji w zakresie modernizacji instalacji centralnego w moim obiekcie położonym przy ulicy Warszawskie w Jedlińsku. Wymienione prace zostały wykonane w wymaganym terminie i z należyta starannością.

Więcej