Klimatyzacja

Klimatyzacja ze względu na coraz wyższe temperatury w okresie letnim zyskuje na popularności. Produkt przeznaczony jest dla klientów indywidualnych ceniących luksus mieszkania w budynku, w którym przez cały rok jest optymalna temperatura powietrza wewnątrz pomieszczeń. Klimatyzatory polecamy również dla firm, chcących uzyskać komfort pracy personelu oraz swoich kontrahentów nawet w czasie największych upałów.

klimatyzacja

W zależności od potrzeb proponowane klimatyzatory mogą być w wersji split lub multi split umożliwiające podłączenie kilku jednostek wewnętrznych do jednego skraplacza. Jest to szczególnie istotne jeśli pragniemy wykonać klimatyzację w budynku mieszkalnym, gdzie na balkonie możemy zamontować ograniczoną ilość jednostek zewnętrznych.

W przypadku modernizacji istniejących budynków firma San-Gaz kładzie duży nacisk nie tylko na funkcjonalność ale również na estetykę prowadzonych instalacji tak aby przewody instalacyjne nie były widoczne dla oka. Dla bardziej wymagających klientów wprowadziliśmy jednostki o nowoczesnym i innowacyjnym wyglądzie np. klimatyzatory imitujące obraz.

Cechy klimatyzatora:

  • Połączenie funkcji chłodzenia i grzania w jednym urządzeniu
  • Utrzymuje optymalną temperaturę powietrza w pomieszczeniu
  • Wpływa na regulację wilgotności powietrza w budynku
  • Gwarantuje właściwą cyrkulację powietrza bez konieczności tworzenia przeciągów
  • Dobrej klasy urządzenie pobiera małą ilość energii elektrycznej